Kaviarnička Lepšosvetko

kaviarnicka_logo01

Kaviarnička Lepšosvetko je úžasným miestom, ktoré spája relax so vzájomnou pomocou. Naša letná terasa vám ponúka možnosť oddýchnuť si pri dobrej šálke kávy, čaju alebo len tak podebatiť si s priateľmi pri originálnej limonáde vyrábanej z domácich byliniek. Pod vedením pracovných asistentov zamestnáva klientov s mentálnym postihnutím, ktorí vás radi obslúžia. Nádhernú terasu zdobí nábytok a výrobky, ktoré vyrobili naši klienti v rámci terapií. Tie im umožňujú objavovať a rozvíjať ich jedinečný výtvarný talent. Navštívte nás a určite sa aspoň na chvíľu ocitnite v Lepšom svete, kde je všetko akosi milšie a pestrejšie.

Kde nás nájdete?

na Osuského 8, 851 03 Bratislava – Petržalka

Otváracie hodiny

Po-Pia: 9:00 – 17 :00

Nápojový lístok

Prezrieť tu.

Kaviarnička Lepšosvetko ponúka svoje priestory aj na prenájom

Priestory kaviarničky s krásnou záhradou sú vynikajúce pre vaše firemné aj súkromné akcie, narodeninové oslavy, výstavy, garden party, tiež workshopy, školenia alebo prednášky! Využite naše priestory :)

Kapacita: 30-50 ľudí, v lete s využitím záhrady pre 120-150 ľudí

Mám záujem prenajať Kaviarničku

Kaviarnička Lepšosvetko je chránenou dielňou občianskeho združenia Lepšosvetko, ktorá vznikla ako možnosť pre ľudí s mentálnym znevýhodnením realizovať sa vo svete práce. Týmto ľuďom poskytla možnosť hlbšie poznať, čo obnáša práca čašníka a umožnila častejšiu vzájomnú komunikáciu klientov s mentálnym postihnutím s intaktnou spoločnosťou. Projekt Kaviarničky pomáha ukázať, že aj napriek znevýhodneniu je u nich veľká snaha zodpovedného, kvalitného pracovného nasadenia a svoju prácu si plnia čo najkvalitnejšie s dobrým a úprimným srdcom, neopísateľnou radosťou z práce a veľkou chuťou do života.